Günümüz teknolojinin sürekli gelişim içerisindeki durumunda sektörde güvenilir ve devamı olan iş ortaklığı kurmanın en temel prensibi uçtan uca FSSoftware olarak tüm süreçlerde bizzat dahil olmaktan geçiyor.

 

 

İş ortaklığında da bu prensibi benimseyen FSSoftware için çözüm, hizmet sunmak ve üretmek, her türlü hizmet ve eğitimi vermek ve satış için tüm gerekli araçları sağlamak büyük önem taşır. Bu nedenle iş ortaklığımızda da bu prensibi benimseyen iş ortaklarımızın her biri sektöründeki öncü firmalardan oluşmaktadır.

Hizmet anlayışımız müşteri odaklı olduğundan müşterilerimiz için en verimli çözümleri ve onlar için en değerli hizmetlerimizi sunuyoruz. Günümüz teknolojilerini kusursuz bir biçimde analiz ederek hangi çözümlerin ve hizmetlerin nerelerde kulanılacağını ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun seçenekler ile sunuyoruz.

 

 

 

Önceliğimiz FSSoftware olarak, ihtiyaçlara en uygun çözüm ve hizmetler için doğru tercih yapmaya verilmiştir. Donanım alanında sektörde önde gelen iş ortaklığı ve çözüm ortaklarımız ile satış öncesi danışmanlık ,ürünlerin kurulumu ve bakımı ve sonrası hizmet gibi konulara destek veriyoruz.

ERP olarak kendi alanlarında lider olan markalar ile birlikte online entrege olarak çalışıyoruz. İş ortaklarımızın çözümlerini müşterimizin ihtiyaçlarına göre seçiyor ve hizmetleri sunuyoruz.

Sizler de bizimle iş ortağı olmak isterseniz, aşağıdaki formu doldurarak bizler ile iletişime geçebilirsiniz.