FSSoftware Hakkında

FSSoftware, 2006 yılında kurulmuş ve faaliyet alanını online mobil stok yönetimi ve ileri düzey izlenebilirlik konuları üzerine belirlemiş yazılım ve proje firmasıdır. FSSoftware onbir yıl önce kurulmuş olsa da, firmanın kurucu ortakları  Otomatik Tanımlama/Veri Toplama (OT/VT) sektöründe 25 yıllık derin bir tecrübeye sahip. Bu derin tecrübe, Türkiye’de ilk offline mobil el terminali ile kontrollü sevkiyat operasyonunu (tekstil sektöründe); SAP Dünyası’nda da online mobil el terminalleri ile üretim ve sevkiyat operasyonunu gerçekleştirmek gibi ‘ilk’leri kapsıyor.

FSSoftware’in depo yönetimi ve üretim takibi yapmak amacıyla geliştirmiş olduğu paket bir yazılım ürünü de var: FSMobility.

Bir çözüm olarak FSMobility, Ambalaj, Elektrik ve Elektronik, İnşaat, Lojistik, İlaç, Gıda, Kimya, Kırmızı Et, Kamu, Mobilya, Makine, Otomotiv, Plastik, Perakende, Sağlık, Savunma, Tekstil gibi birbirinden farklı sektörlerde 200’ün üzerinde projede kullanılmaktadır. Toplam kullanıcı sayısı 3500’ü aşmıştır. FSMobility kullanıcıları, Türkiye’nin tüm coğrafi bölgelerine dağılmış durumdadır.

FSSoftware’in yazılım üretim ve genel merkezi İzmir’dedir. İstanbul’da satış ve destek birimi bulunmaktadır. Bunun dışında Almanya, İtalya ve Fransa’da irtibat ofisleri bulunmaktadır.

EN